Działamy już od 20 lat

Nasza firma świadczy usługi z zakresu laryngologii i protetyki słuchu od 1999r. W poradni zajmujemy się dokładną diagnostyką schorzeń laryngologicznych oraz dopasowaniem odpowiednich pomocy słuchowych.

Obsługujemy pacjentów profesjonalnie i kompleksowo. W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia przyjmuje lekarz laryngolog oraz wykwalifikowani protetycy słuchu. W gabinecie przeznaczonym do testów słuchu wykonujemy badania diagnozujące rodzaj niedosłuchu, a także zapewniamy doradztwo specjalistów w zakresie aparatów słuchowych i możliwych dofinansowań (NFZ i PFRON).

W naszej pracy kierujemy się zdobytym doświadczeniem i wiedzą, ale przede wszystkim zrozumieniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. W swojej ofercie mamy urządzenia kilku przodujących na rynku protetyki słuchu producentów, więc pacjent ma możliwość wyboru najlepszego rozwiązania dla siebie. Jednym z etapów w procesie doboru aparatów słuchowych jest spotkanie, podczas którego wspólnie z osobą niedosłyszącą i jego bliskimi omawiamy i przymierzamy różne, alternatywne urządzenia.

Sukces gwarantuje współpraca protetyka słuchu i pacjenta, ponieważ ważna jest wiedza specjalisty i subiektywne odczucia klienta.

Sprawdź naszą ofertę

Zobacz, jakie usługi jesteśmy w stanie dla Ciebie zrealizować