O nas

Działamy już od 20 lat

Nasza firma świadczy usługi z zakresu laryngologii i protetyki słuchu od 1999r. W poradni zajmujemy się dokładną diagnostyką schorzeń laryngologicznych oraz dopasowaniem odpowiednich pomocy słuchowych.

Obsługujemy pacjentów profesjonalnie i kompleksowo. W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia przyjmuje lekarz laryngolog oraz wykwalifikowani protetycy słuchu. W gabinecie przeznaczonym do testów słuchu wykonujemy badania diagnozujące rodzaj niedosłuchu, a także zapewniamy doradztwo specjalistów w zakresie aparatów słuchowych i możliwych dofinansowań (NFZ i PFRON).

W naszej pracy kierujemy się zdobytym doświadczeniem i wiedzą, ale przede wszystkim zrozumieniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. W swojej ofercie mamy urządzenia kilku przodujących na rynku protetyki słuchu producentów, więc pacjent ma możliwość wyboru najlepszego rozwiązania dla siebie. Jednym z etapów w procesie doboru aparatów słuchowych jest spotkanie, podczas którego wspólnie z osobą niedosłyszącą i jego bliskimi omawiamy i przymierzamy różne, alternatywne urządzenia.

Sukces gwarantuje współpraca protetyka słuchu i pacjenta, ponieważ ważna jest wiedza specjalisty i subiektywne odczucia klienta.

Sprawdź naszą ofertę

Zobacz, jakie usługi jesteśmy w stanie dla Ciebie zrealizować

AKTUALNOŚCI

Z radością informujemy, że z własnej inicjatywy oraz współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych dołączyliśmy do programu Miejsc Przyjaznych Seniorom. Dzięki temu poszerzyła się nasza oferta specjalna dla osób po 60 roku życia.

Seniorzy mogą liczyć u nas na niższe ceny urządzeń wspomagających słyszenie, środków czystości, baterii do aparatów słuchowych oraz naszych usług.

Szczegóły oferty oraz informacje o akcjach specjalnych znajdą Państwo w materiałach promocyjnych Centrum Inicjatyw Senioralnych, w Tytce Seniora oraz na naszym fanpage’u na Facebooku. Bądź na bieżąco!

 

Od lipca 2018 r. honorujemy POZNAŃSKĄ ZŁOTĄ KARTĘ. Posiadaczy karty uprawnia ona do wielu zniżek i dodatkowych usług. Już teraz z Poznańską Złotą Kartą w naszych gabinetach można uzyskać:

    • bezpłatne badania słuchu i testy rozumienia mowy oraz konsultacje z protetykiem słuchu;

    • bezpłatne czyszczenie aparatów słuchowych;

    • bezpłatną opiekę akustyczną do aparatów słuchowych zakupionych w PROMEDICA APARATY SŁUCHOWE;

    • 20% zniżki na baterie, środki pielęgnacyjne oraz urządzenia dodatkowe;

    • 10% zniżki na aparaty słuchowe (zakupione bez refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia).

 

Gabinety NZOZ PROMEDICA otrzymały akredytację Polskiego Stowarzyszenia Protetyki Słuchu. Działamy zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia oraz
Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

Więcej o kampanii: USŁYSZEĆ ŚWIAT

Zapraszamy do kontaktu