URZĄDZENIA DODATKOWE

Użytkowanie aparatów słuchowych to powrót do świata dźwięków, przywrócenie możliwości komfortowych rozmów z bliskimi, przyjemność z oglądania ulubionych programów TV czy słuchania ciekawych audycji radiowych. W niektórych, trudnych akustycznie sytuacjach Użytkownicy wymagają lepszej jakości i wyrazistości dźwięków lub chcą mieć łatwy dostęp do wszystkich funkcji aparatów słuchowych. I to wszystko… JEST MOŻLIWE!

Oprócz profesjonalnie dopasowanych aparatów słuchowych, w naszej ofercie są także akcesoria, które zwiększają ich możliwości podczas rozmów telefonicznych, oglądania TV, słuchania muzyki, a także w głośnym otoczeniu i spotkań w gronie kilku osób, w klasie czy auli wykładowej. Niektóre z nich są kompatybilne z wieloma urządzeniami, np. z telefonem komórkowym, komputerem, telewizorem, zapewniając tym samym odczuwalnie lepszą jakość dźwięku nawet z większej odległości.

Aparaty słuchowe mogą być także regulowane przez wielozadaniowe piloty i bezpłatne aplikacje, które pozwalają dyskretnie regulować głośność lub zmieniać w nich programy. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie możliwości i funkcji aparatów do zmieniających się sytuacji akustycznych oraz indywidualnych potrzeb użytkownika. Aplikacje dostępne są w języku polskim, na systemie Android i iOS.

Dzięki aplikacjom możliwe są także sesje zdalne, czyli połączenie z protetykiem słuchu, aby dokonać korekt w ustawieniach aparatów czy zadać nurtujące pytania.

Szczegółowych informacji udzielamy w naszym gabinecie.