Użytkowanie aparatów słuchowych to powrót do świata dźwięków, przywrócenie możliwości komfortowych rozmów z bliskimi, przyjemność z oglądania ulubionych programów TV czy słuchania ciekawych audycji radiowych.

W niektórych, trudnych akustycznie sytuacjach Użytkownicy wymagają szerszej gamy dźwięków, lepszej jakości, wyrazistości i chcą mieć łatwiejszy dostęp do wszystkich funkcji aparatów słuchowych. I to wszystko… JEST MOŻLIWE!

Oprócz profesjonalnie dopasowanych aparatów słuchowych, w naszej ofercie są także akcesoria, które zwiększają ich możliwości podczas rozmów telefonicznych, oglądania TV, słuchania muzyki, a także w głośnym otoczeniu i spotkań w gronie kilku osób, w klasie czy auli wykładowej. Niektóre z nich są kompatybilne z wieloma urządzeniami, np. z telefonem komórkowym, komputerem, telewizorem, zapewniając tym samym odczuwalnie lepszą wyrazistość dźwięku nawet na odległość. Celem innych akcesoriów jest ułatwienie słuchania podczas grupowych spotkań, zajęć czy konferencji, by móc brać w nich aktywny udział.

Aparaty słuchowe mogą być także regulowane przez wielozadaniowe piloty i bezpłatne aplikacje, które pozwalają dyskretnie regulować głośność lub zmieniać w nich programy. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie możliwości i funkcji aparatów do zmieniających się sytuacji akustycznych oraz indywidualnych potrzeb użytkownika.

Szczegółowych informacji udzielamy w naszym gabinecie.

Jesteśmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami w przypadku zainteresowania urządzeniami.